محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

Back To Top

درباره میوه و تره بار زیتون

درباره ما
مسافت های طولانی، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.
میوه و تره بار فروشی زیتون از سال 1372 در زمینه ی فروش محصول باغی و زراعی  فعالیت دارد. این فروشگاه در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.
میوه و تره بار فروشی زیتون اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی خود نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
ما ارسال کالا،  برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم تا شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر باشید متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

چرا میوه و تره بار زیتون؟

چرا میوه و تره بار زیتون

میوه و تره بار فروشی زیتون به عرضه انواع محصولات باغی و زراعی می پردازد. برتری میوه و تره بار فروشی زیتون و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

tickتحویل سریع درب منزل
tick قیمت میدان تره بار و پایین تر از میوه و تره بار فروشی ها
tick ارسال با پیک در تبریز 
tick عرضه میوه و تره بار تازه، بدون واسطه