محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

Back To Top

شیوه های پرداخت

روش های پرداخت

1) پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم که همشهریان عزیز تبریزی، هزینه را هنگام تحویل سفارش، به صورت نقدی پرداخت کنند. کارت خوان سیار همراه پیک وجود دارد و می توانید نقدی یا با کارت پرداخت کنید. با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

2) پرداخت به صورت کارت به کارت بانکی

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی  و یا با کارت خوان سیار را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
شماره ی کارت 6037991859224788 بانک ملی به نام احمد کاظمی رشید
شماره ی کارت 6104337098473711 بانک ملت به نام احمد کاظمی رشید

3) واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به آدرس mivehtarehbar.ir@Gmail.com ایمیل نمایند.

1- حساب شماره ی 0100658440002 نزد بانک ملی به نام احمد کاظمی رشید
2- حساب شماره 43/42826244 نزد بانک ملت نام احمد کاظمی رشید

4) پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (با عرض پوزش ،فعلا این روش فعال نیست)

همه مشتریان فروشگاه زیتون می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت فروشگاه زیتون و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.  
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.